380 forintért vette a vázát: kiderült, hogy 30 milliót érő kínai uralkodói műkincs - Ezotéria | Femina
Index - Kultúr - Rekordáron kelt el egy lomtalanításkor talált kínai váza
Porcelán - Keleti porcelán - Kínai porcelán - Váza | Galéria Savaria online piactér - Vásároljon vagy hirdessen megbízható, színvonalas felületen!
Hárommilliárdért kelt el egy kínai váza
Kínai váza. Kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásokkal 25 cm
Kínai porcelán váza pár sárkányos díszítéssel | Nagy Ázsiai Árverés | Csók Antikvitás | 2013. 11. 28. csütörtök 18:00 | axioart.com
A 2000 eurós becsült leütési ár helyett 7,7 millió euróért kelt el egy kínai váza Párizs mellett
Nagyonszép Kinai kézzel festett sárkányos lakk fa váza nagy, jelzett. - Egyéb régiség | Galéria Savaria online piactér - Vásároljon vagy hirdessen megbízható, színvonalas felületen!
Antik kínai porcelán nagy sokalakos színes váza életkép játék ábrázolással 167 5626
1G753 Kínai mintás porcelán váza 15 cm - Vázák, kaspók - Porcelánok
A becsült leütési ár négyezerszereséért árvereztek el egy kínai vázát Párizs mellett – kultúra.hu
Csaknem 150-szeres áron kelt el egy 18. századi kínai váza | 24.hu
Egy angol család konyhájában bukkantak több milliót érő kínai vázára
Nem is sejtették, hogy mit tartanak a konyhában
Kézzel festett nagyobb Kínai porcelán váza, 47 cm (meghosszabbítva: 3136107944) - Vatera.hu
Közép-Európából Hongkongba. Árverésen egy 3 milliárdot érő kínai váza - AzÜzlet
1K479 Vízi madarakkal gazdagon díszített nagyméretű keleti porcelán kínai váza 25 cm